GÜL HASADI - ISPARTA - EĞİRDİR

Seçtiğiniz tarihe uygun oteller

1. Gün; İstanbul'dan Hareket >> Isparta >> Yazılı Kanyon >> Kovada Gölü >> Eğirdir

Belirlenen saat ve duraklardan misafirlerimizi alarak gece yolculuğuna başlıyoruz. Sabah saatlerinde otelimize giriş yaparak odalara yerleşiyoruz. Biraz dinlenip kahvaltımızı yaptıktan sonra rotamızı baharın en çok yakıştığı Yazılı Kanyon Tabiat Parkı’na çeviriyoruz. İçerisinden tarihi Kral Yolu’nun da geçtiği kanyona adını veren "Hür İnsan Üzerine Şiir" yazısının bulunduğu kayaya macera dolu uzun bir yürüyüşle ulaştıktan sonra kuş ve su sesleri eşliğinde ruhumuzu dinlendirdikten sonra ülkemizin keşfedilmemiş saklı cennetlerinden biri olan Kovada Gölü Milli Parkı’na gidiyoruz. Gölün çevresinde insan elinin değmediği bozulmamış yürüyüş parkurunda yürüyerek gölün iskelesine varıyoruz. İskelede bol bol fotoğraf çektikten sonra bu doğal sit alanı içerisindeki müzeyi de gezip rotamızı, dileyenlerin yüzmesi için elverişli plajlarının da bulunduğu Eğirdir’e vararak Yeşil Ada’nın tarihi evlerini, geleneksel dar sokaklarını, kalesini ve kilisesini görüp otelimize dönüyoruz. Akşam yemeğini otelimizden alıyoruz. 

 

Sabah Kahvaltısı; Otel'de Alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği; Serbest Zaman'da Alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği; Otel'de Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahil)

 

2. Gün; Güneykent >> Gül Hasadı >> Gülyağı Fabrikası >> Gül Müzesi >> İnsuyu Mağarası >> Sagalassos Antik Kenti

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından yılın ilk Gül hasadını yapmak için büyüleyici gül kokularıyla bizi karşılayan Isparta’nın ünlü Güneykent Köyü’ne gidiyoruz. Kolumuza takacağımız sepetlerle gül tarlalarında güle eğlene hasadımızı yaptıktan sonra topladığımız güllerin fabrikada işlenme sürecini görmek için Gül Yağı Fabrikasına gidiyoruz. Fabrikada hediyelik gül yağlarımızın işlenme sürecini izlerken bol bol fotoğraf çekip ardından Gül Müzesi’ni de ziyaret edip yöresel gül ürünleri alışverişimizi de tamamlayarak buradan ayrılıyoruz. Rotamızı turizme açılan ilk mağaramız olan İnsuyu’na çeviriyoruz. Yoğun damlataş yani sarkıt ve dikitleriyle bizi büyüleyecek olan mağara, soğuğuyla da içimizi ürpertiyor. Mağara gezimizin ardından rotamızı "Aşkların ve imparatorların şehri " Sagalassos’a çeviriyoruz. Dünyada en yüksek rakımda bulunan antik kent özelliğindeki büyüleyici Sagalassos’ta Roma Hamamı, Macellum, Apolllon , Kent villası ve Tiyatro yapılarını gördükten sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeğimizi otelimizde alacağız.

 

Sabah Kahvaltısı; Otel'de Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahil)

Öğle Yemeği; Serbest Zaman'da Alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği; Otel'de Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahil)

 

3. Gün; Işıklı Göl >> Tekne Gezisi >> Clandras Köprüsü ve Şelalesi >> Pepuza Antik Kenti >> Ulubey Kanyonu

Sabah kahvaltının ardından valizlerimizle birlikte otelimizden ayrılarak ülkemizde Nilüfer çiçeklerinin en güzel fotoğraflandığı Denizli’nin Çivril ilçesindeki doğa harikası Işıklı Göl’e gidiyoruz. Denizli’nin bu gizli hazinesinde yapacağımız tekne turunda Nilüferler arasında rüya gibi dakikalar geçirip bol fotoğraf çektikten sonra Banaz Çayı üzerine 2500 yıl önce Frigyalılar tarafından yaptırılan Tarihi Clandras Köprüsü’ne gidiyoruz. Kemerli köprü ve yanında oluşturulan yapay şelalenin eşsiz manzarasına doyduktan sonra çok da bilinmeyen saklı kalmış bir antik kente yolculuk için yola çıkıyoruz. Araçtan indikten sonra 2 km’lik keyifli bir yürüyüşle Pepuza Antik Kenti’ne varıyoruz. 2 bin yıl önce insanların kayaları nasıl oyarak yaşam yeri yarattıklarını göreceğimiz mistik antik kenti fotoğrafladıktan sonra rotamızı dünyanın en uzun  ikinci kanyonu Ulubey’e çeviriyoruz. Kanyonu cam terastan izleyip fotoğrafladıktan sonra Uşak’taki otelimize gidiyoruz. Akşam yemeğini otelimizden alacağız.

 

Tekne Gezisi; Işıklı Göl'de Yapılacaktır. (Ekstra)

 

Sabah Kahvaltısı; Otel'de Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahil)

Öğle Yemeği; Serbest Zaman'da Alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği; Otel'de Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahil)

 

4. Gün; Uşak Taşyaran Vadisi >> Kula Peri Bacaları (Kuladokya) >> Kula Evleri

Açık büfe kahvaltının ardından valizlerimizle otelden ayrılarak Uşak’ın keşfedilmemiş vadisine gidiyoruz. Suyun, rüzgârın ve tektonik hareketlerin sonucu oluşan, zeminden başlayarak farklı renklere bürünen, ressamın renk paletinden fırlamış gibi görünen kayaların oluşturduğu Taşyaran Vadisi’ne varıyoruz. Oldukça etkilendiğimiz bu özel kanyon gezimizin ardından sonra volkanik patlamalar sonucu oluşmuş ilginç bir başka araziye gidiyoruz ve Kuladokya adıyla da bilinen peribacalarını görüp fotoğrafladıktan sonra tarihi evleri ve sokakları ile meşhur Kula’ya gidiyoruz. Manisa'nın kendine has Osmanlı kent dokusuna sahip bini tescilli 3 bin tarihi eve sahiplik yapan Kula evlerini ve sokaklarını geziyoruz. Keyifli ve bol fotoğraflı tarihi ev ve sokak gezisiyle rüya gibi 3 gece 4 günlük özel  bayram programımızın sonuna geldik. Vakitlice İstanbul’da olmak için dönüş yoluna geçiyoruz, sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Ugo Turizm etkinliğimizde görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

 

 

Sabah Kahvaltısı; Otel'de Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahil)

Öğle Yemeği; Serbest Zaman'da Alınacaktır. (Ekstra) 

Akşam Yemeği; Yol Üstündeki Tesisler'den Alınacaktır. (Ekstra)

 • Tek Kişi Konaklama Farkını Online Rezervasyon Menüsünden İnceleyebilirsiniz.
 • Tur programında rehber yol ve hava durumundan kaynaklanan sebeblerle programda değişiklik yapma hakkına sahiptir,
 • Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Özel koltuk seçimi yapılmamaktadır.
 • Tur esnasında araçta yöreye özgü müzikler dinlenmektedir,
 • Ulaşımlarımız kişi sayısına göre en konforlu araçlar ile sağlanmaktadır.
  • 19 Kişilik Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter
  • 27 Kişilik Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux
  • 46 Kişilik Temsa Safir & Mercedes Travego

Otobüs

 • Tur süresi boyunca otobüs ve otel içerisinde size anlık yardımcı olabilmek için acenta görevlisi bulunmaktadır.
 • Seyahatiniz boyunca tüm etkinliklere katılımınız için size iletilen acenta görevlisi ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.
 • Otellerimizde 3-4 kişilik odalarda ekstra olarak odaya koyulan yataklar standart oda yatağı konforunda olmayabilmektedir.
 • Rezervasyonunuz sırasında girdiğiniz tüm bilgiler tarafınızca onaylanmış sizin ile iletişime geçilmek adına kullanılacak bilgilerdir , Girilen bilgilerin eksikliğinden dolayı oluşan sorunlardan acentamız sorumlu değildir.
 • Sitemize üye girişi yaparak anlık olarak gerçekleştirilen tüm kampanya ve teklifler anında haberdar olabilir en uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
1200.00 TL
Süresi: 3 Gece 4 Gün
Ulaşım: Otobüs
Hareket Saatleri

İncirli Alfemo: 22:00

Mecidiyeköy Yapı Kredi Bankası: 22:15

Kadıköy Evlendirme Dairesi: 22:30

Bostancı: 22:40

Kartal Köprüsü: 22:50

Pendik Köprüsü: 23:05

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • 3 ve 4 Yıldızlı Oteller'de 3 Gece Konaklama
 • Oteller'de 3 Sabah Kahvaltısı
 • Oteller'de 3 Akşam Yemeği
 • Tüm Çevre Gezileri
 • Milli  Park Giriş Ücretleri
 • Araç İçi İkramlar
 • Profesyonel Rehberlik
 • Temel Fotoğrafçılık Eğitimi
 • 1618 Nolu Seyahat Sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Tüm Kişisel Harcamalar
 • Tekne Turu
 • İlk Gün Sabah Kahvaltısı
 • Tüm Öğle Yemekleri
 • Son Gün Akşam Yemeği
 • Müze  ve Ören Yeri Giriş Ücretleri