BATI KARADENİZ

Seçtiğiniz tarihe uygun oteller

Bölge Otelleri (8 Temmuz 2022 , Cum)
Yetişkin
2
0-2 Yaş
0
3-6 Yaş
0
7-12 Yaş
0
5700TL

Ugo Turizm uzmanlığı ile hazırlanan başka bir batı karadeniz turu

1. Gün: İstanbul'dan Hareket >> Amasra Bakacak Tepesi >> Amasra Kalesi >> Kemere Köprüsü >> Tavşan Adası >> Güzelcehisar Lav Sütunları Plaj ve Yüzme Molası

Kurban Bayramı’na özel etkinliğimiz için belirttiğimiz saatte sizleri alarak yola çıkıyoruz. Limanlarıyla coğrafi anlamda bize müthiş manzaralar sunan Amasra’yı gezmeye manzarasına doyamayacağımız Bakacak Tepesi’nden başlıyoruz. Ardından Amasra Kale bölgesini, Kemere Köprüsü’nü görüp bol bol fotoğraf çekiyoruz. Kısa bir yürüyüşle Amasra’nın sembolü olan Tavşan Adası’nı da karşıdan görüp fotoğrafladıktan sonra Amasra’nın yöresel çarşılarında kısa bir serbest zaman veriyoruz. Amasra gezimizi tamamladıktan sonra rotamızı Türkiye’de tek olan, 80 milyon yıllık büyüleyici lav sütunlarını görmek için Güzelcehisar’a çeviriyoruz. Plaj üzerine inşa edilen tahta platformlu yolda eğlenceli bir yürüyüşle Lav Sütunlarını çok yakından görüp fotoğraflıyoruz. Müthiş bir manzara oluşturan lav sutunları manzarasına doyduktan sonra Güzelcehisar plajında keyifli bir yüzme molası veriyoruz. Burada dilediğimiz gibi deniz, kum ve güneşin keyfini çıkardıktan sonra rotamızı Karabük’teki otelimize çeviriyoruz. Akşam otelimizde yemeğimizi aldıktan sonra dileyen arkadaşlar kısa mesafedeki Safranbolu’ya gidip akşam keyifli vakit geçirebilir.

Sabah Kahvaltısı; Yol Üstündeki Tesislerden Alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği; Serbest Zaman'da Alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği; Otel'de Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahil)

 

2. Gün: Pınarbaşı >> Horma Kanyonu >> Ilıca Şelalesi >> Valla Kanyonu >> Kastamonu

Sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra, Batı Karadeniz’in ve Küre Dağları’nın doğasıyla büyüleyici kanyon ve şelalelerinde unutulmaz bir gün yaşamak için otelimizden ayrılıyoruz. Kastamonu’nun Pınarbaşı ilçesinden doğasıyla bizi tüm gün büyüleyecek olan Küre Dağları Milli Parkına giriş yapıyoruz. Milli parkında göreceğimiz ilk doğal güzellik 3 kilometrelik parkuruyla adeta bir oksijen deposundaymışız hissiyle keyifli bir yürüyüş yapacağımız Horma Kanyonu olacak. Kanyon kayalıklarının oyulmasıyla yapılan parkurda yürürken adrenalin dolu dakikalarda yaşayacağız. Kuş cıvıltıları arasında ruhumuzun yol boyunca huzur bulduğu kanyon yürüyüşümüzün sonu, rengiyle ve doğasıyla fotojenik Ilıca Şelalesine çıkıyor. Ilıca şelalesini karşıdan gören köprünün üzerinde ve şelale önünde bol bol fotoğraf çektikten sonra rotamızı dünyanın en derin 2. kanyonuna çeviriyoruz. Araçtan indikten sonra 1,5 kmlik yürüyüş ile ulaşacağımız Valla Kanyonu’nun hem keyifli hem de her adımda adrenalini yükselten seyir kulesine doğru tırmanıyoruz. Heyecan dolu dakikalar yaşayacağımız bu büyüleyici biraz da korkutucu terasta dilediğimiz gibi vakit geçirip fotoğraf çekiyoruz. Ardından dileyenler için Pınarbaşı’nda keyifli bir yemek molası veriyoruz. Yemekten sonra Kastamonu’ya doğru yola çıkıyoruz. Kastamonu’ya vardığımızda dileyenlerle yöresel lezzetler alışverişi yapabiliriz. Akşam yemeğinden sonra isteyen arkadaşlar odalarında dinlenirken isteyen arkadaşlar da keyifli vakit geçirmek için dışarı çıkabilir.

Sabah Kahvaltısı; Otel'de Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahil)

Öğle Yemeği; Serbest Zaman'da Alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği; Otel'de Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahil)

 

3. Gün: Erfelek Takım Şelaleleri >> İnceburun Feneri >> Hamsilos ve Akliman Koyları >> Sinop Kalesi >> Sinop Etnografya Müzesi

Kahvaltımızı yaptıktan sonra Sinop’un doğasıyla büyüleyici ve şelaleleriyle ünlü ilçesi Erfelek için yola çıkıyoruz. Eşi benzeri olmayan irili ufaklı 28 adet şelaleden oluşan Erfelek Tatlıca Şelaleleri’nde kuş ve su sesleri eşliğinde keyifli yürüyüşler yapıyoruz. Görselliğiyle huzur veren takım şelalelerinde bol bol fotoğraf çektikten sonra rotamızı, Anadolu’nun en kuzey ucuna çeviriyoruz. Ülkemizin en eski deniz fenerlerinden olan İnceburun feneri uçsuz bucaksız Karadeniz manzarasıyla büyüleyici. Hayalini kurduğumuz tüm fotoğrafları çekip rotamızı Sinop’un en özel alanlarından bir diğeri olan Hamsilos Tabiat Parkı’na çeviriyoruz. Hamsilos ve Akliman koylarında keyifli bir gezi yaparak Sinop’un yemyeşil doğası ile Karadeniz’in mavisinin tadına vardıktan sonra yöresel lezzetleriyle ün salmış Sinop’ta keyifli bir yemek molası veriyoruz. Yemek molasının ardından UNESCO tarafından geçici kültür miras listesine alınan Sinop Kalesi’ni ve Sinop Etnografya Müzesini geziyoruz. Müze gezisini tamamladıktan sonra yöresel ürünler alışverişi için kısa bir serbest zaman verip Boyabat’ta ki otelimize ulaşmak için Sinop’tan ayrılıyoruz. Akşam yemeğimizi otelimizden alacağız.

Sabah Kahvaltısı; Otel'de Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahil)

Öğle Yemeği; Serbest Zaman'da Alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği; Otel'de Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahil)

4. Gün: Sinop >> Boyabat Kalesi >> Samsun Şahinkaya Kanyonu >> Kanyon Tekne Turu >> Kanyon Tepesine Yürüyüş

Otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra korku filmlerindeki şatoları andıran ülkemizdeki en görkemli kalelerden biri olan Boyabat Kalesi’ne gidiyoruz. Devasa bir kaya kütlesi üzerindeki kalenin zirvesine ulaşmak için çok fazla sayıdaki merspanen basamaklarını çıkıyoruz. Boyabat ovasına hakim kalenin tepesinden göreceğimiz muhteşem manzarayı bol bol fotoğraflıyoruz. Sonrasında rotamızın en heyecan verici duraklarından olan Şahinkaya Kanyonu için Samsun’un Vezirköprü ilçesine doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzun sonunda Kızılırmak üzerindeki en dar ve en uzun geçit olan Şahinkaya’ya ulaşıyoruz. Türkiye’nin 2’nci büyük su kanyonu unvanını taşıyan kanyon son yıllarda doğa ve fotoğraf tutkunlarının yeni gözdesi haline gelmiş durumda. Kızılırmak Nehri üzerindeki göz kamaştıran bu doğal güzellikte keyifli bir tekne gezisine çıkıyoruz. Unutulmaz anlar yaşayacağımız tekne gezisinde en güzel kanyon manzarasına sahip bir noktada çay molası veriyoruz. Tekne gezimizi tamamladıktan sonra dileyen arkadaşlarla Şahinkaya Kanyonu’nun en güzel fotoğraf karelerinin çekildiği zirve noktasına ulaşmak için eğlenceli ve bir o kadar da heyecanlı yürüyüş yolculuğuna çıkıyoruz. Adrenalin dolu yürüyüşümüzle ulaştığımız kanyonun en tepe noktasında manzarayı bol bol fotoğrafladıktan sonra tekrar aşağıya doğru dönüşe geçiyoruz. (Kanyonun zirvesine ulaşmak için yaklaşık 1 saatlik bir yürüyüş yapmak gerekiyor.) Kanyon gezimizle birlikte doğayla iç içe maviyi ve yeşilin en güzel halini doya doya yaşadığımız 4 günlük özel turumuzun sonuna gelmiş oluyoruz. İstanbul’a vakitlice varabilmek için dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Ugo Turizm etkinliğimizde görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz. 

Sabah Kahvaltısı; Otel'de Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahil)

Öğle Yemeği; Serbest Zaman'da Alınacaktır. (Ekstra)

 • Tek Kişi Konaklama Farkını Online Rezervasyon Menüsünden İnceleyebilirsiniz.
 • Tur programında rehber yol ve hava durumundan kaynaklanan sebeblerle programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Özel koltuk seçimi yapılmamaktadır.
 • Tur esnasında araçta yöreye özgü müzikler dinlenmektedir.
 • Ulaşımlarımız kişi sayısına göre en konforlu araçlar ile sağlanmaktadır.
  • 19 Kişilik Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter
  • 27 Kişilik Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux
  • 46 Kişilik Man & Mercedes Travego

Otobüs

 • Tur süresi boyunca otobüs ve otel içerisinde size anlık yardımcı olabilmek için acenta görevlisi bulunmaktadır.
 • Seyahatiniz boyunca tüm etkinliklere katılımınız için size iletilen acenta görevlisi ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.
 • Otellerimizde 3-4 kişilik odalarda ekstra olarak odaya koyulan yataklar standart oda yatağı konforunda olmayabilmektedir.
 • Rezervasyonunuz sırasında girdiğiniz tüm bilgiler tarafınızca onaylanmış sizin ile iletişime geçilmek adına kullanılacak bilgilerdir , Girilen bilgilerin eksikliğinden dolayı oluşan sorunlardan acentamız sorumlu değildir.
 • Sitemize üye girişi yaparak anlık olarak gerçekleştirilen tüm kampanya ve teklifler anında haberdar olabilir en uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
2850.00 ₺
Süresi: 3 Gece 4 Gün
Ulaşım: Otobüs
Hareket Saatleri

incirli Alfemo: 00:00

Mecidiyeköy Yapı Kredi Bankası: 00:15

Kadıköy Evlendirme Dairesi: 00:30

Bostancı: 00:40

Kartal Köprüsü: 00:50

Pendik Köprüsü: 01:00

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Otel'de 3 Gece Konaklama
 • Otel'de 3 Sabah Kahvaltısı
 • Otel'de 3 Akşam Yemeği
 • Tüm Çevre Gezileri
 • Milli  Park Giriş Ücretleri
 • Araç İçi İkramlar
 • Profesyonel Rehberlik
 • Temel Fotoğrafçılık Eğitimi
 • 1618 Nolu Seyahat Sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Tüm Kişisel Harcamalar
 • Şahinkaya Kanyonu Tekne Turu
 • Kanyon Giriş Ücretleri
 • İlk Gün Sabah Kahvaltısı
 • Tüm Öğle Yemekleri
 • Son Gün Akşam Yemeği
 • Müze  ve Ören Yeri Giriş Ücretleri